Sonbahar Sokak Stilleri

Yaz yavaş yavaş kendini geri çekerken, bizler mağazaların vitrinlerinde sonbahar koleksiyonlarını görmeye başladık bile. Yazın bitişini hüzünle karşılasak da, belki de en şık olabileceğimiz mevsim geldi! Haydi ünlü Hollywood yıldızlarının ”Sonbahar Sokak Stilleri”ne bir göz atalım ve dolabımızı yenilemek için günlük ilham dozumuzu alalım!

Gigi Hadid 

Tartışmasız Gigi Hadid, sokak stili en beğenilen modellerden. Sonbaharda bir jean, kazak ve ceket ile ne kadar şık olunabileceğini bize gösteriyor.

     

Victoria Beckham 

Her zaman stil tamamlayıcısı olan boğazlı kazaklar sonbaharın vazgeçilmezi. Victoria Beckham’ın üzerinde ne kadar asil göründüklerine bakın.

    

Blake Lively 

Serin havalarda da minilerden vazgeçemiyorsanız işte Blake Lively’den birkaç örnek stil; Mini elbiseler ve uzun çizmeler.

    

Gwen Stefani 

Gwen Stefani karşımıza her zaman aykırı stiliyle çıkıyor. Farklı desenleri denemeyi seven Stefani, sonbaharda çoğunlukla leopar desenini tercih ediyor.

    

Kristen Stewart 

Maskülen giyim tarzının diğer bir adı, Kristen Stewart. Bu tarzın ona yakıştığını inkar edemeyiz. Siz hala denemediniz mi?

    

Winona Ryder

90’lardan bir esinti. Yıllar geçse de sonbaharda deri ceket modası geçecek gibi durmuyor. Gece dışarı çıkacaksanız kırmızı ruj ve deri ceket her zaman imdadınıza yetişebilir.

    

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir